Smart žiarovka Aluzan Color Sun E27 WiFi - 9W, 1000lm, RGBW, 16 mil. farieb, nastaviteľná teplota svetla, hlasové ovládanie

Kód: LB0100
Značka: Aluzan
€19 –21 %
aluzan bulb 04
€19 –21 % €15 €12,40 bez DPH €15 / 1 ks
Momentálne nedostupné

Inteligentná žiarovka ovládateľná z mobilnej aplikácie Tuya Smart Life. Podporuje hlasové ovládanie vďaka kompatibilite so službami Amazon Alexa a Google Assistant. Objímka E27, 9 W, 1000 lm, výber zo 16 miliónov farieb (2700 - 6500 K), nastaviteľná teplota farieb, automatické scenáre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vynikajúci výkon a úspora: Inteligentná a stmievateľná LED žiarovka RGBCW spotrebuje len 9 W pri 1000 lm. Môžete si dokonca nastaviť teplotu svetla (2700-6500 K) alebo úroveň jasu a vybrať si až zo 16 miliónov farieb. Žiarovku možno stmievať a rozsvecovať v rozsahu 1-100 %.

Pohodlné ovládanie: Žiarovku možno ovládať hlasom vďaka prepojeniu so službou Amazon Alexa alebo Google Home. Samozrejme, klasický vypínač ho vypne a zapne. Všetky nastavenia a ovládanie sa vykonávajú prostredníctvom mobilnej aplikácie Smart Life. Navyše môžete v aplikácii zoskupovať žiarovky (napr. podľa miestnosti alebo poschodia v dome) a potom ich všetky naraz ovládať - jedným kliknutím na mobilný telefón môžete zmeniť nastavenia alebo vypnúť svetlá v celej domácnosti, nech ste kdekoľvek.

Automatické scenáre: Niekoľkými kliknutiami môžete nastaviť, čo sa stane, keď sa otvoria dvere bytu, keď sa zotmie, keď zapnete hudbu.

Automatické scény: Uložte si rôzne nastavenia pre rôzne činnosti, ktoré doma robíte - blikanie vybraných farieb do rytmu hudby na večierku, chladnejšie svetlo na prácu, teplejšie svetlo na čítanie a červené tóny na prípravu do postele. Inteligentné domáce osvetlenie zmení váš život a ochráni vaše oči.

Časovač: Radi zaspávate s knihou? Povedzte žiarovke, že sa má vypnúť o 30 minút. Ťažko sa vám ráno vstáva? Žiarovka sa v nastavenom čase zapne a pomôže vám vstať z postele. Rozvrhy majú denné a týždenné opakovania.

 

V balení nájdete:

  • Smart wifi žiarovku Aluzan Color Sun E27 WiFi
  • návod na použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Smart žiarovky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Pracovné napätie: AC85-265V
Počet farieb: 16 miliónov
Svetelný tok: 1000lm
Farba svetla: RGBCW
WiFi: 2,4GHz
Objímka: E27
Príkon: 9W
Stmievanie: áno
Scény: áno
Hmotnosť: 70g
(P) Aplikácia Smart Life: /aplikace/app-smart-life/