Aplikace Smart Life (Android, iOS)

Aplikáciu Smart Life v češtine sťahujte zadarmo na goople_play2 alebo app_store2

 

Pomocou aplikácie Smart Life môžete ovládať všetky naše chytré termostaty pre elektrické vykurovanie aj pre plynové kotly, senzory, vypínače, žiarovky, domové zvončeky a desaťtisíce ďalších produktov. Je to jedna z najrozšírenejších aplikácií pre chytré domácnosti, pretože je kompatibilný s celým radom inteligentných výrobkov mnohých značiek. Preto je po inštalácii potrebná krátka ..

1. Registrácia

Aplikácia vás požiada o email, na ktorý zašle overovací kód, ten vpíšete do aplikácie, zvolíte si heslo a môžeme prejsť k párovanie.

12

34

 

 

2. Párovanie Párovanie termostatu s aplikáciou je podrobne popísané v Manuáli, je rýchle a intuitívne. V skratke: Pridať zariadenie -> Small Home Appliances -> Termostat -> blikajúca kontrolka na prijímači a Pripájanie.

56

78

3. Nastavenie

Po dokončení sa prekliknite do základného používateľského rozhrania termostatu. Vidíte tu názov termostatu a ceruzku pre jeho zmenu. V našom prípade vidíte Manuálny režim. Možný je tiež režim EKO a Automatický. Automatický režim si navolíte v nastavení (Týždenné režim). Termostat tu môžete na diaľku vypnúť alebo zapnúť. K tomu môžete využiť aj časovač. Ovládate tu ešte Detský zámok.

910

1211

 

bonus:

Aplikácia vám umožní naplno si automatizovať svoju domácnosť. Tá vás bude počúvať na slovo vďaka kompatibilite s Amazon Alexa alebo Google Assistant.

1415

1316

Tip:

Nastavenie umiestnenia vašej rodiny, resp. termostatu, potrebuje aplikácia kvôli predpovede počasia a na tú bude reagovať, podľa vašej ľubovôle.

1718