Smart Life

Stiahnite si aplikáciu Smart Life v slovenčine zadarmo na google-play-badge alebo app_store2

Pomocou aplikácie Smart Life môžete ovládať všetky naše inteligentné termostaty pre elektrické vykurovanie a plynové kotly, senzory, vypínače, žiarovky, zvončeky a desiatky tisíc ďalších produktov. Je to jedna z najpoužívanejších aplikácií pre inteligentnú domácnosť, pretože je kompatibilná so širokou škálou inteligentných produktov mnohých značiek. Preto je po inštalácii potrebná krátka ...

1. Registrácia

Aplikácia vás požiada o e-mail, na ktorý vám pošle overovací kód, vy ho zadáte do aplikácie, vyberiete heslo a môžeme pristúpiť k párovaniu.

12

3 4

 

2. Párovanie

Spárovanie termostatu s aplikáciou je podrobne opísané v príručke a je rýchle a intuitívne. V skratke: Pridať zariadenie -> Small Home Appliances -> Termostat -> blikajúce svetlo na prijímači a Pripojenie.

5 6

7 8

 

3. Nastavenia

Po dokončení sa zobrazí základné používateľské rozhranie termostatu. Tu sa nachádza názov termostatu a ceruzka na jeho zmenu. V našom prípade sa zobrazí Manuálny režim. Možný je aj režim EKO a Automatický režim. Automatický režim vyberiete v nastaveniach (Týždenný režim). Tu môžete termostat vypnúť alebo zapnúť na diaľku. Môžete na to použiť aj časovač. Môžete tiež ovládať Detský zámok.

9 basic

12 11

 

Bonus:

Aplikácia vám umožní plne automatizovať vašu domácnosť. Vďaka kompatibilite so službou Amazon Alexa alebo Google Assistant bude počúvať každé vaše slovo.

14 15

13 16

 

Tip:

Aplikácia musí nastaviť polohu vašej rodiny alebo termostatu pre predpoveď počasia a bude na ňu reagovať podľa vášho želania.

17 18