WiFi termostaty Aluzan

 • Wifi pripojenie pre ľahkú kontrolu odkiaľkoľvek
  Chytrý wifi termostat sa vie pripojiť k vašej domácej WiFi sieti (2,4GHz) a vďaka tomu ho môžete ovládať svojím smartfónom alebo tabletom odkiaľkoľvek, kde je internetové pripojenie. To oceníte napríklad pri návrate z dovolenky, kedy si zapnete vykurovania už po ceste a vrátite sa tak do vyhriateho domova.

 

 • Ovládanie Intuitívne aplikácií pre Android aj iOS
  Vďaka jednoduchej a intuitívnej aplikácii Smart Life alebo Beok Home máte teplotu vo svojom byte neustále pod kontrolou. Nastavený týždenný rozvrh možno v sekunde upraviť podľa vašich aktuálnych potrieb. Počet termostatov v aplikácii navyše nie je obmedzený. Na jednom mieste tak môžete spravovať teplotu doma i na chate alebo napríklad v celom hoteli. Aplikácia je zdarma a v češtine.

 

 • Úspora energie, teda peňazí
  V aplikácii si nastavíte týždenný rozvrh podľa svojich zvyklostí. Zvolíte si do akej teploty sa chcete v pondelok prebúdzať do práce či pri akej v nedeľu obedovať. Týždenný rozvrhnutie zohľadňuje pracovné dni (šesť rôznych teplôt) a víkend (dve rôzne teploty).

 

 • Nadčasový dizajn vhodný do každého bytu
  U našich chytrých termostatov dbáme okrem praktických funkcií samozrejme aj na dizajn. Vieme, že dokonalosť je v detaile a aj tak malá vec ako termostat Aluzan môže vášmu bytu slušať.

 

 • Vždy niečo navyše
  Okrem hlavných funkcií ako je chytré ovládanie kúrenia cez telefón vždy poteší niečo navyše. Chytrý termostat Aluzan vie ochrániť vaše kúrenie na chate pred zamrznutím, má detský zámok, možno i uzamknúť na diaľku. Ovládať ho samozrejme môže aj viac osôb, nie je viazaný na jeden chytrý telefón. Pamätá si tiež nastavenie aj status (vyp./zap.) Pred výpadkom prúdu!